Ako si môžeme rezervovať  termín fotenia?

V prípade Vášho záujmu ma prosím kontaktujte cez "Kontaktný formulár" na hlavnej stránke, prípadne aj telefonicky.  Rád Vám odpoviem a verím, že sa dohodneme a naplním Vaše očakávania. V prípade voľného (ešte neobsadeného) termínu podpíšeme záväznú vzájomnú dohodu,  pri ktorej je potrebné uhradiť zálohu 30% z ceny vybraného svadobného fotobalíka. Súčasne dohodneme Vaše požiadavky a podrobnosti svadobného fotenia.

Ako sa máme pripraviť na fotenie v exteriéri/interiéri?

Na fotenie v exteriéri potrebujeme minimálne 2hodiny (zvyčajne pred obradom), preto si treba dopredu premyslieť miesta fotenia, ako je park, botanická záhrada prípadne malebné uličky mesta. Aj keď sa všetko naplánuje potrebujeme časovú rezervu, aby sme sa nenaháňali  a zbytočne nestresovali. Všetko je o Vašich predstavách, ja rád poradím a odporučím najobľúbenejšie miesta, rekvizity a pózy. Vašej fantázii sa samozrejme medze nekladú. Musíme porozmýšľať aj nad variantou nepriaznivého počasia a mať v zálohe miesto na fotenie v interiéri. Väčšinou je potrebné interiér dopredu rezervovať,  zaujímavé sú múzeá, hrady, zámky, kaštiele, a podobne.  

Akým štýlom fotíte? Akú techniku používate?

Môj štýl fotenia Vám prezradia zábery z portfólia, ktoré aj dúfam, že podnietili Váš záujem o moje fotenie. Každopádne každý pár je jedinečný a výnimočný. Ja verím, že sa v tento nádherný deň budete cítiť príjemne a momenty zachytené mojim fotoaparátom Vám pripomenú tieto neopakovateľné chvíle.

Fotím s profi technikou Canon,  v zálohe mám náhradné telo fotoaparátu a príslušné objektívy.  

Kedy uvidíme fotky zo svadby?

Do 48 hodín odo dňa svadby Vám zašlem niekoľko vybraných záberov, kompletne spracované fotky dostanete do 20 dní odo dňa fotenia.  

Dostaneme fotky na DVD v plnom rozlíšení?

Všetky fotografie dostanete v plnom rozlíšení bez akýchkoľvek vodoznakov, dokonca vhodných na tlač veľkoplošných plagátov.  

Koľko stojí doprava? 

Za dopravu sa platí 15euro/100km z Bratislavy do miesta svadby a späť.